CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

8 Ekim 2007 Pazartesi

kadir gecesi iftarannem alışverişten geldikten sonra ananemlerde karnımı doyurdu bi güzel ve ben hemen uyudum sonra annem eve gitmiş iş yapmaya ananem ben uyanınca anneme götürdü annem gene karnımı doyurdu, benimle oynadı bi sürü sonra el ve ayak izimi çıkarmak için boyadı ellerimi ve ayaklarımı ama ben yaramazlık yapıp heryeri batırdım özelliklede kıyafetlerimi:) annem temizledi beni bi güzel sonra üzerimi değiştirdi,eda halamın bayram için yolaldıklarından giydirdi bayram değildi ama kadir gecesiydi ve iftara davetliydik. uyku tulumuna yatırdı beni,o hazırlanırken ben uyudum oda uyku tulumunun fermuarını çekip ana kucağına yatırmış beni sonra annemin halalarından sevgi halama çıkmışız.uyku tulumunun içi sıcacıktı çok sevdim gene ama oraya gidince uyandım kalabalık ve sesten. beni sevdi herkes ama ben gene yabancıladım ama arada derede gene resim çektiler,bahar teyzemin kucağında ebuşla ben uslu durduk bu defa,haydar amcam mükreminle oynuyodu o yüzden onları ayrı çekti annem. sonra iftar oldu onlar yemek yedi ben uykum geldii için annemi istedim annem yemekten kalktı beni uyuttu ve resim makınasını almaya gitti öle resmimi çekmek için o gelince ben açtım güzümü resimde güzel çıkayım diye(yeni oyuncağımda var resimde)sonra gene uyudum ,onlarda yemek çay meyva keyfi yaptılar.eve geldim annem gene karnımı doyurdu ve babamla oynamaya bıraktı beni,ben babamla oynarken uyuyakaldım.resimlerde sevgi halam ve hamile olan gelini eda abla var ve en son resimde ise filiz teyzemle ebuş,ben uyuyodum yoksa filiz teyzemin kucağına bende giderdim.

pazar günü neler yaptıkpazar sabaha karşı 4 gibi kızımın yüzünde kızarıklıklar oldu gene, atopik bir cildimiz var ve sağlık raporu ile krem kullanıyoruz malesef. sanırım kızımın yüzü çok kaşınıyodu uyuyamadı bi türlü neler yaptımsa 5 gibi banyoya girdik kremini sürdüm ama gene uyuması 7 yi buldu tabi ondan sonra benim uyanmam geç oldu:) sonra kahvaltı vs sonrada babayla bıraktım kızımı ve alışverişe gittim. ihtiyacımız olan şeyler vardı ama gene bulamadık istediklerimizi tam olarak. oyuncak aldık bi tane asılan ve çekilenlerden. eylüşüm bayılıyo bu tarz oyuncaklara, öğleden sonra 3 de çıkıp gece 11de geldim eve:) uzun soluklu baba kızı yanlız bırakmak bi bakıma iyi ama aklım kalmıyoda diil tabiki.önce kızarık halimizin resmi,tülay teyzesinin aldığı kaban ve tuğçe teyzesinin aldığı bayramlık var resimlerde ve en son gece geç gelen anneye işkence yapan eylüş hn :)) arka fondaki resim ise annenin kızına çok önceleri yaptığı ellerini ve ayaklarını keşfetmesi için zilli bileklikler

ilk kıyafetuzun zamandır yapmak istediğim bişeydi ama bi türlü zararsız boya bulamamıştım.dün çok dolaştım ama gene bulamadım ama nerden alacağımı söylediler bende bugün üşenmdim çıktım,hem alacağım başka şeylerde vardı ve buldum sonunda. yaparken biraz etrafı batırdık ama olsun çok güzel oldu. kızımın üzerine giydiği ilk kıyafetlerde artık el ve ayak izi var geç kalmış olsakta:))
not:) keşke yaparkende resim çekseydim eller ayaklar ve benim parmak boyalı ,çok şekerdik valla:)