CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

11 Temmuz 2008 Cuma

kızımdan kareler

gonca,bahar teyzemiz,tuğçe ve eylüşüm bahara kına kıyafeti aldıktan sonra.
eylüş ve haydar,eylüşüm haydarın kucağında daha bi keyifli:)
kızıma normalde bu tarz yiyecekle rvermiyorum aslında ama görünce ıh ıh yaptı bende vereyim ne yapacak dedim çokoprensin arasını açtı içini kemirdi ve yedi bi güzel valla,demekki biliyomuş.
betül ve eylüş oyuna dalmışken,kızım betüle o eylüşe yemek yedirdi bol bol..tülay ve bebeğini eve yollayıp anneme geldiğimde kızım eve gelen akrabalarımızın küçük kızı ile oyun oynamaktan bana bakmadı bile,zaten bir saatliğine geldiğim evde biraz oturup yemek yeyip işe geldim, gece kızım salıncağında uyuyakalmıştı ve ben onu alıp eve çıktım.

bugün tuğçe ile yasemini alıp bişeyler yapacaktım ama kısmet olmadı ve günboyu içim içimi yedi,ama elimden bişey gelmedide. inşallah yarın yaseminle görüşebileceğim artık,zaten görüşemessem bu sinir,stres,hırs beni mahvedecek.

hayatımıza hoşgeldin teyzecimm
bikaç gündür hayatımızda tatlı bir telaş ve yorgunluk var,o kadar kız çocuğunun arasına bir erkek lazımdı ve aramıza hoşgeldin teyzecim. çocukluk arkadaşım,kardeşim tülayımın ikinci bebeği hayatımıza katıldı,henüz adı belli olmadığı için ona bebek diyorum. bugün sabahtan yanlarında idim gene doğumda olduğu gibi,hastaneden çıkışlarınıda yapıp evlerine yolladım gözüm arkada kalmadan içim rahat olarak,pazartesi günü kendi doktorumuzdan bir randevuyu ayarlayıp onu sami beyle tanıştırınca daha rahatlayacağım.