CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

25 Şubat 2008 Pazartesi

fatma-fırat pisi pisileri

bu hafta içi beş gün işleyişi görmek açısından santrallerde olacağız bütün eğitim grubu olarak daha öncede söylediğim gibi "eğitim şart" ve bizde eğitim hiç bitmiyo,eğitimde espri sloganımızdı bu ama hala eğitimdeyiz :)) ne kadar çok söyledikse hep eğitimde kalıcaz sanırım:PP bu akşam fatma ve fırat misafirimizdi ama ben resim çekmeyi unuttum çünkü kızımın iki üst dişi çıktım çıkacağım diyor ve dünkü tüm evi değiştirme yorgunluğunun üzerine birde kızım gece boyunca hiç uyumadı ben sersem gibi idim artık akşam unutmamda doğaldı aslında. fatmanın düğününde 40 ı yeni çıkmış kızım.

çook sevindik

geçen hafta öğrenmiş ama bi türlü yazısını yazamamıştım, bu resimlerdeki çiftimiz yani çok sevgili arkadaşlarımız kenan ve kezban çiftinin bir bebekleri olacakmış. bu resimler eylüş 2 aylıkken falan geldiklerinde çekilmişti ama eylül uyumuştu onlar gelince hemen ve bizde bol bol saadetimizin oğluşu 7 aylık alper tunayı sevmiştik. allah hayırlısıyla bebeklerine kavuşmayı nasip eder inşallah.

bir haftanın özetituğçe teyzemizin aldığı takımı giyebildik sonundave buda rengini çok beğendiğimiz ama almaya fırsat bulamadığımız elbise.ebuşun diş buğdayına gittiğimizde daha önceden ebuşda görüp beğendiğimi söylediğimden hem hazine abla hemde kardeşimin eşi nazife aynısından almışlar saolsunlar kızıma :))cumartesi günü gezmesini yapmak üzere hazırlanıp dışarı çıkarken gülücükler saçan eylüş hanım.önce misafir odamızı sonrada kızımın odasını değiştirdik hemde tamamen bütün mobilyaların yeri değişti işte kızım yatağında ayakta oyuncaklarını izlerken:)kızımın odasını değiştirdikten sonra sıra salona gelmişti ve daha hızlı işimizi bitirebilmek için ananesi kızımı götürdü saolsun