CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

18 Nisan 2009 Cumartesi

peki lelüş neler yapar

lelüş annesi ile olmanın keyfini çıkardı bol bol anne akşam işe gittiğinde, sonra ise bol bol büyük anane, anane ve büyük teyze şuki ile vakit geçirdi. ama şuki teyzemiz pazar aşamı muğlaya gitti selçuğa orada yardım etmeye ama bu pazar tekrar gelicek. bu arada eylüş filiz teyzesini çok özledi o antalyaya iş için gittiğinden.peki bu aralar eylüş ne yapar,

*"anne hapı hapı" diye annemden hap istiyor minik cadı çünküüü kahvaltı sonrası tansiyon ilaçlarnı alan benim ananemle kendi ananesiye yapıyor hep kahvaltıyı:)) e çocuk ne görürse onu öğreniyor. annem sanki hap verirmiş gibi yapır bizimkide ağzında turuyor olmayan şeyi ve annem su vermeden açmıyor ağzını:))) allahım o kadar şekerki , o dudakları tutması...

*adese bağımlılığımız devam ediyor, evde olduğumda"anne adise adise" diye beni zorla götürüyor

* "anni meve meve" diye ya meyva yada eyva suyu istiyor"

* dr kontrolüne gittik çünkü geçen haftaonu bir gece orun yaşattı ve ben anladım kulağında sorun olabileceğini ve antibiyotiğe başladık, sami bey hafif kulak iltihabı olduğunu ve iyiki başladığımızı belirtti kontrolde. bunun dışında boyu kilosu iyi yaşına göre

*kızım masasında devamlı yenek,çay vs yapı ikram ediyor hala bize

*kahvaltı masası hazırlarken yardım ediyor ve kendisine ait bir masa düzeni var, bardaklar, çatallar vs inanılmaz titiz yerleştiriliyor.

*parmak boyalarını istiyor oyuncak dolabından ve sonra arkasıdan "anni kaıt kaıt" diyor:)

*hala aynı ayakkabıya bağımlıyız, başka ayakkabı giymiyor illa o eski kırmızı botunsu ayakkabılar giyiliyor,bakasını giydirdiğimde kıyamet kopuyor ve ayaklarını sallıyor zorla çıkarmak için ve kesinlikle çıkarıp istediğini giyiyor.

yazamadım

baya bi süredir yazamadık ve sitemlerde geldi tabi bu nedenle :)
ama yeni başlayan THY eğitim grbunun eğitimlerini ben veriyorum ve gündz tüm eğitim salonlarımız dolu olduğu için akşama aldık eğitimimizi, yani akşamları işte gündüzleri eylüşle vakit kalmadı yazmaya. bunun dışında geçen cuma teyzoşum geldi oğlunun düğünü için ve onunlada alışveriş yaptık bol bol düğüne çeyize vs vs ve son olarakda bu hafta başında ve aynı zmanda benim doğum günümde başlayan Eğiticinin Eğitimi'ne katıldım üç gün boyunca, yani yine bir saniye bile oturmadığım ama çok keyifli zaman geçirdim. Teyzoşumla bir gün boyunca alışveriş yaptık ki gece saat 22:00 civarlarına dek sürdü, nevresimleriydi,mikrodalgasıydı,kına malzemesi vs vs derken kendimizi kaybetmişiz ama ben bi defa daha anladımki bu tür alışverişleri ve organizasyonları yamayı seviyorum olmassa bir firma açayım:)))

Eğiticinin Eğitimine 13 nisan pazartesi başladık ve ben 33. yaş günümü orada kutladım, arkadaşlarımın minik pasta sürprizi ile, bunun için hepsine teşekkür ederim. üç gün boyunca şirketten içeri dahi girmedik,dolayısıyla operasyon alanını özledim ve gider gitmez her bi yanını dolaştım,ben işimi ve şirketimi seviyorum bi kez daha anladım bunu.perşembe günü yapılacak işleri halletmekle geçti ve cuma ise hepberaber yemeğe çıkıp urfalı hacı mehmette keyif yaptık ve sonra topantıya katıldık ve hafta bitti. eylüşle ilgili bir yazı olmadı ama affedilsin artık:))

doğum annemiz leto teyzemiz
canımm arkakadşım, kızımın doğum annesi leto teyzemizin düğünü var bu akşam. aslında uzun zamandır heyecanla beklediğimiz bir düğündü... seni çok seviyorum arkadaşım, her kötü anımda yanımda olup destek verdiğin gücüme güç kattığın, iyi olduğum zamanlarda beni daha mutlu ettiğin veee kızımın doğumunda her anımda!!!!! yanımda olup o anlarımı çok çok iyi idare ettiğin ve kimseye anlatmadığın için sağol.