CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

18 Nisan 2009 Cumartesi

yazamadım

baya bi süredir yazamadık ve sitemlerde geldi tabi bu nedenle :)
ama yeni başlayan THY eğitim grbunun eğitimlerini ben veriyorum ve gündz tüm eğitim salonlarımız dolu olduğu için akşama aldık eğitimimizi, yani akşamları işte gündüzleri eylüşle vakit kalmadı yazmaya. bunun dışında geçen cuma teyzoşum geldi oğlunun düğünü için ve onunlada alışveriş yaptık bol bol düğüne çeyize vs vs ve son olarakda bu hafta başında ve aynı zmanda benim doğum günümde başlayan Eğiticinin Eğitimi'ne katıldım üç gün boyunca, yani yine bir saniye bile oturmadığım ama çok keyifli zaman geçirdim. Teyzoşumla bir gün boyunca alışveriş yaptık ki gece saat 22:00 civarlarına dek sürdü, nevresimleriydi,mikrodalgasıydı,kına malzemesi vs vs derken kendimizi kaybetmişiz ama ben bi defa daha anladımki bu tür alışverişleri ve organizasyonları yamayı seviyorum olmassa bir firma açayım:)))

Eğiticinin Eğitimine 13 nisan pazartesi başladık ve ben 33. yaş günümü orada kutladım, arkadaşlarımın minik pasta sürprizi ile, bunun için hepsine teşekkür ederim. üç gün boyunca şirketten içeri dahi girmedik,dolayısıyla operasyon alanını özledim ve gider gitmez her bi yanını dolaştım,ben işimi ve şirketimi seviyorum bi kez daha anladım bunu.perşembe günü yapılacak işleri halletmekle geçti ve cuma ise hepberaber yemeğe çıkıp urfalı hacı mehmette keyif yaptık ve sonra topantıya katıldık ve hafta bitti. eylüşle ilgili bir yazı olmadı ama affedilsin artık:))

2 yorum:

öykü özdemir dedi ki...

Sık sık yazmana alıştığım için, sürekli takip ediyorum ne zaman yazacak diye..Haberlerini aldığım için sevindim.
Cep telefonuna mesaj göndermiştim doğum günün için.. Fakat blogda da bahsedince, bir de buradan kutlamak isterim. Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar dilerim arkadaşım.. Eşinle, çocuğunla ve sevdiklerinle... Herşey gönlünce olsun..

emel dedi ki...

aslında bu yazıyı yazarken arayan,mesaj çeken arkadaşlarımada teşekkür yazacaktım ama unutmuşum . sonradan aklıma gelince ekleyeyim dedim ama ah bu işlerr ve şimdi senin yorumunla tekrar hatırladım . geç olsada

doğumgünümde arayan,mesaj çeken bütün arkadaşlarıma teşekkürler. iyiki varsınız