CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

14 Ekim 2008 Salı

poşet taşımakbu aralar en büyük keyfimiz annenin elindeki poşetimizi alıp taşımak, eline alıp kaldırıyor ve taşıyor bi güzel, hele bugün annemlerde kesmek için kavunu aldığımda taşımak istedi,bende verdim oda ananesine götürdü tek başına. hele bide sehpaya bırakmaya çalışması vardıki "ıııhh " diyerek çoook tatlı idi herzamanki gibi.işte leto teyzesinden çıkınca yol boyunca elimdeki poşeti alıp taşıyan kızım.

pazarımızpazar sabahı erken kalkıp dayımlara kış ekmeği yapan ananenin yanına çıkıp misler gibi saç böreği ile kızıma kahvaltı yaptırdım bede hafif atıştırdım ve yola koyulduk letomuza gitmek için, uyuyakalan tuğçeyi biz uyandırdık ama genede ondan sonra gidebildik oraya:) e çocukla anca dimi ama kolaymı yolarda bi başına çocuklu kadın:)) gider gitmez fulsen teyzemiz aldığı tokaları verdi kızıma oda onlarla oynadı bi süre , benim akşam çalışmamdan dolayı kahvaltıya geleceğiz dememize rağmen bi sürü bişeyler hazırlayan leto,tuğçe, ben ve fulsen bol bol masabaşı sohbet ettik, ama kızım yeni yeni emekleyen efeyi sevmekle dövmek arası hareketler yaptığından bol bol kesildi sohbetimiz, biz fulsenle devamlı çocuklarla ilgilenirken tuğçede devamlı bize baktı allahım bu ne hal diye:)) özellikle eylüşün bu kadar büyümesini beklemiyormuş , bunlar nasıl hareketlermiş ve hepsinin ortak kararı küçük ali imiş kızım. bi ara efenin uyuması kızıma iyice gaz verdi ve kızım devamlı efeyi uyandırmak istedi. işe geçkalmamak için kalktığımda sonunda rahat etmişti kızım efeyi uyandırarak. işyerinin önünde kızımı babasına teslim edip işimin başında idim saatimde, kızım minübüste babasının kucağında uyuyakalmış muz yiyerek.leto teyzesinin evinde sehpanın altında, yastıklarda, odalarda dolaşan kızım.

yeni dişleri gelecek olan bol salyalı ama çooooooooook tatlı efe

fulsenin kucağında efe ve eylüş


tuğçe ve arkada leto ve eylüşün elleri:))

bi kaç kare

neredeyse her akşam kızım çantamı karıştırıp içinden işyeri kimliğimi alıp boynuna geçiriyor ve dolaşıyor bi süre bu şekilde ve sonra resme bakıp beni seviyor cici diye ve kimliğimle oynuyor:))

cumartesi gecesi filiz teyzesiyle coşan kızım .

teyzesi onu salladı bol bol ve eylüşde buna bayıldığından teyzesinin peşinden ayrılmadı,yapmadığı zmanlarda etrafında döndü durdu


yazdan kalma bi foto unutmuşum bunu koymayı, saklıkentte buzz gibi sudan geçmeye çalışırken
ve eylüşümm,uyurken kuzumm. maşallah sana binlerce kez tatlımmmm