CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

13 Şubat 2009 Cuma

gezmede eylüş


kızım önce teyzesinin kucağında bindi trene sonra ise tek başına,ama tek başına bindiğinde resmini çekmek istediğimde devamlı ön vagondaki kızı gösterdi " anni ııh ııh " diye onuda çekeyim diye:))

serra tuğçeeee

bugün akşam iş çıkışı kızılaya indim serra ile buluşmaya, ama gidene kadar gülümsedim ve inanamadım gitme sebebime,oysaki ne zamandır biliyorum bu kızın evleneceğini ... yinede beğendiğimiz gelinliği giydiğinde bi garip oldum,ya arkadaşım büyüdünde gelinmi oluyosun diye bişi tabiki yazmayacağım ama ne bileyim yahu biz böyle iyiydik:PP
tuğçe ile altı yıldır tanışıyorum ve evleneceği insanda çok iyi,çok şeker biri. onun evlenmesini istemediğim anlamıda çıkmasın ama, hani olurya bi garip olursunuz,inanamassınız, işte öyle bişey. bugün serra ilede konuştum zaten bunu,oda bana "hah işte bende eylülde aynen böyle oldum" dedi:)) "nasıl yani" dedim,"ya ne bileyim emel,hani alışmışız, biliyorumda ama eylül gelince şaşırdım ve şimdi büyüdü bide konuşuyo neler yapıyo iyice bi garip geliyo" dedi. kabullenememek değil bu ikimizde biliyoruz bunu, sadece ilişkiye bu şekilde yani çocuklu yada evli başlamadığımızdan farklı bi his bizimkisi. tıpkı baharın ben ünv'ye gidene kadar benimle aynı yatakta yatmasından dolayı onu hala çocukmuş gibi görmem ve herşeyine karışmam gibi,oysa evlendi ,bebeği bile olacak yahu....
canım arkadaşım,sana kocaman mutluluklar....
not: valla o gelinlik süper oldu :)))
dipnot::)) nisanda iki mayısta bir düğün var şimdilik. nisandaki düğünlerden biri doğum annemiz leto teyzemizin ve biz bu haberede çoook sevindirik durumdayız uzun zamandııııır.diğer düğün ise muğladaki teyzemin oğlu selçuğun,ama o sürpriz değil hatta yazın nişanına bile gitmiştik.

babamızdan


aslında geçen cuma yani 6 şubat babamızın doğumgünü idi ama hersene hersene yazmak garip geldi ve yazmadım. ama babamızla ilgili bi kaç gelişme var ve bunları yazmayı unutuyorum. babamız türk telekomdaki işinden ayrıldı çünkü memurdu ve özelleşme vs vs olayından en fazla 5 sene çalışacaktı ve 5 sene dolmadan onu havuza yolladı özel firma çünkü babamız özel firmadan gelen teklifi kabul etmeyip devlet memuru kalmayı tercih etti.havuz boşta kalan memurların geçici olarak bilgisayar ortamında toplandığı bir yer ve oradan ihtiyaç olan yerlere dağıtılıyorlar. babamız kısacık bir süre havuzda kaldıktan sonra bi süre önce başbakanlıkta devlet bakanı özel kaleme başladı. (bu havuz olayını okuyunca ali;" ya öylebi yazmışsınki sanki toplanıp havuza yüzmeye gidiyoruz " dedi,bende açıklıyorum ; arkadaşlar sadece bilgisayar ortamında atama yapılana kadar oluşan bir liste diyebiliriz,yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim)yaklaşık aynı zamanlarda, uzun süredir beklediği ünv affı çıktı ve yarım bıraktığı hacettepe ünv'sine de başladı ve bu hafta ilk derslerine de girdi. çook mutluyuz yani bu aralar çoook:)