CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

16 Mart 2009 Pazartesi

kızımla bruncha gittik pazar günü, filiz ve bahar teyzemiz,haydar ve cüneyt amcamız eşliğnde. Güzelce kahvaltımız yaparken ,kızım haydarla elinde palyaçodan aldığı balonla meyva suyu alırken,kapının açık olmasından yararlanan markus kızımın elindeki balonu görüp hızla içeri girdi ve balona atladı ve eylüşü düşürdü.(markus resimdeki köpecik) herkes bir panik bir gürültü,eylüş ağladı falan derken ben hemen eylüşü alıp köpek seni öpmeye geldi annecim yanlışlıkla düşürdü diye açıklama yapıp kızımın ağlamasını durdurdum ve sonra markusa baybay yaptırdım yoksa hep bir köğek korkusu olacaktı kızımda.Eylüş hep havhavları çok sevdi, bi süre sonra dışarı çıktık kartoğu oynamaya ve orada markusu gören kızım saatlerce onun yanından ayrılmadı ve kartopu oynadı onunla:) içeride gürültü koparanlar kızımı ve markusu o halde görünce çok şaştılar duruma çünkü benden çok onlar panik yaptı.

Ankara karlı idi pazar günü, hatta cumartesi gündüz bişey yokken sabah ali camdan bakıp bir karış kar var dediğinde ona abartma bile demiştim ama:)) şehirden daha çok kara sahip ahlatlıbel bir ayrı güzeldi ve kızım karlarda yürümeye bayıldı ve bol bolda kartopu oynadık.

babsıyla çarşıda,eski handa eylüş

amcasının kızı irem ve oğlu ege ile eylüş

iremle köyde gezerkenhalasının evin önünde minik bir kuzu getirdi halamızın komşusu ve kızım bayıldı mee mee ye:)

amcası ile köyde lelüş

hacıköye akşam geç vakitte gidebildik ve hemen ertesi gün yapılacak mevlüt için pide vs vs organizasyonuna koyulduk. kızım ise halasının oğulları ile oynadı bol bol .