CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

12 Haziran 2008 Perşembe

perşembenin gelişi


pazar sabah annemlerde kalan tülü,ceren(resimde görünmüyo), filiz, annem, ben, ali ve eylüş güzelce bir kahvaltı yaptık,muhabbetimizi ettik ve sonra evimize çıkıp kızımla oynadık ,öğlen uykumuzu uyuduk.

filiz teyzesi kızımı çok özlemiş, her akşam iş çıkışı annemlerde olan eylüşü sevse bile doyamıyo beyaz gülüne sanırım:))

ve sonra karum yolları taştan diyerek çıktık yola:) ama karumdan önce tam karşısındaki mother care dan kızıma yaz için sıfır kollu bodyler,güneş gözlüğü aldım. karumdan baharın düğünü için bişeyler bakıp bir bluz alıp,kuğulu parka doğru kızımla yolda elele yürüdük.

kuğulu parkı çok severim ve hep çocukları getiririm ben,özellikle bahar ve deryayı atakulede oyun oynatıp sonra tunalıda bişeyler yeyip,kuğulu parkta oynatırdım ama bunlar ben gençken ve baharla derya çocukken idi şimdi ikiside kocaman huff zman ne çabuk geçiyo. neyse işte kızım kuğulu parkta park ahalisi tarafından sevilirken,en çokda aylin ablası ve aşağıdaki resimdeki adem abisi ilgilendi kızımla saolsunlar
kızım sanki düz yolda çok güzel yürüyomuş gibi parkın dökme taşlı engebeli yollarında inatla kendi yürümek istesede ben onun yanından ayrılmadım, kuğuları izledi kuzum bol bol ve onları çok sevdi. biz parkta kuğuları izlerken bi baktık karşıda filiz teyzemizle süreyya, ve sonrada nurettin katıldı aramıza, onlarla beraber parkta çay,leblebi keyfi yaptıktan sonra parkın yanındaki madoda dondurma yendi,kızıma su böreği yedirdim orada ve kızım sezonun ve hayatının ilk dondurmasınıda yemiş oldu hemde yağmur yağarken ama nefis bir hava idi. hepberaber eve dönüşten sonra yorgunluktan uyuyakaldı eylüşüm. ertesi gün erkenden hastanede damar yolu açılması gerektiğinden haydar ve selma abla dükkanı kapatınca onlara gittik çünkü onların evi hastanenin karşısında, muhabbet ve meyva keyfinden sonra uyuduk yani baba kız uyudular anne sabaha kadar düşünce içinde idi.. filiz ve süreyya ile olan resimlerimiz eylüşün kuğulara bakma inadından kötü çıkmış bu nedenle siteye koymadım hani bazılarımız alınmasın neden resmim yok diye.


hastanemizde bebek hemşirelerimizin damar yolunu açmasından sonra- ki bu sırada kızım çok ağlamadı,özellikle iğne girince susup iğneyi izlemesi şaşılacak bir detaydı- agm görüntüleme merkezine giderek sintigrafi için ilacımızı enjekte ettiler kolumuzdan- burada çalışan röntgen teknisyenide ortaokuldan arkadaşım rıza idi,ben tanıdım o beni tanımadı :) bu resimde kızımın elindeki alçı değil damar yoluna takılan ilaç enjekte edilmesi için kullanılan iğne çıkmasın diye sabitlenmişti,biraz fazla sabitlemişler. gerçi eylül o iğneyi çıkarmak için çok uğraştı hatta çıkarmasın diye elini tuttuğumdan dişiyle çıkarmaya bile çalıştı .


ilaç verildikten sonra iki saat sonra film çekileceğinden zeynel de kahvaltımızı yaptık kızımla, kızım peynirli omlet ve kocaaman bir portakal suyu içti zaten bayılıyo taze sıkılmış portakal suyuna.biraz kızılayda dolaşıp bir marketin önündeki inekle resim çektirdik:) iki saati doldurup film için geldik ama kızıma film sırasında hiçbişi yapılmadığı halde resmen yaygarayı kopardı eylüşüm.film bittiğinde bizde bitmiştik.


0 yorum: