CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

18 Şubat 2009 Çarşamba

eylül neler yapıyor

artık sofra bile kuran bir kızın neler yapıyor olması lazım :) ama bazı şeyler varki sonradan unutmamam için yazmam gerekli,

1- aynı annesi gibi seviyor insanları,yani çoook sevdiklerini, elleriyle yanaklarımı sıkıyor,yada sıkıca sarılıyor, kokluyor,öpüyor,azıcık ısırıyor. ama bunları herkese yapmıyor.
2- nereden öğrendiğini bilmiyorum ama büyük ihtimal tv dendir çünkü biz evde böyle birşey yapmayız. kızım kahvaltıda portakal suyu içerken illa bardağını annem yada benimkine tokuşturuyor. şerefe yapıyor yani.
3-filiz teyzesinin eşyaları çok merak konusu onun için ve her fırsatta onları karıştırıyor. kremleri,rujları alıp sürüyormuş gibi yapıyor, kolyeleri, küpeleri, tokaları tanıyor ve takmaya çalışıyor. çok kokoş olacak bu kız napacağız bilmiyorum. çünkü resim yapalım diye aldığım boyaları bile ruj niyetine dudağına sürmeye çalıştı kuzuş.
4-eylül yerine otur dediğimde yerini biliyor ve oraya oturuyor.
5-meyvalı yoğurt verdiğimde,dolaptan çıktığı için peteğin üzerine koyup ısınması için beklediğimi öğrenen kızım, ben söylemeden peteğin üzerine koyup bekliyor:))
6- yemeklerde mutlaka çatal ve kaşığı olacak ve yemeklere göre onları kullanıyor. Örneğin beyaz peyniri çatalla ama labneyi kaşıkla yiyor.

3 yorum:

öykü özdemir dedi ki...

Maşallah ya..
Öykü'de öyle, şerefe diyor, bizde bilmiyoruz nereden öğrendiğini..

Öykü'de, makyaj malzemelerine karşı çok meraklı, hangi fırçanın neye yaradığını, yerlerini biliyor,bana ruj sürüyor, oje sürüyor..
İşimiz var bu kızlarla:))))

emel dedi ki...

ya bak demekki hepsi yapıyo :)
makyaj konusundada evet bu kızların hepsi kokoş olacak. bizi de beğenmez bunlar yakında...

Anonim dedi ki...

Annesi maasallah Eylüs´e.. Lara´da ayni, ben makyaj yaparken mecburen onada sürüyormus gibi yapiyorum, ama o kadar mutlu oluyorki anlatamam. Kendini büyük gibi hissediyor, ama is emzik yada tuvalet egitimine gelince iiiihh..
Öpüyoruz Eylüs´ü ..