CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

11 Haziran 2010 Cuma

özledim bu kızı ben yaa

Kızımla bol bol telefonda konuşuyorum ve tabiki annemlede. Annem bol bol kuzunun neler yaptığını anlatıyor . Hollandadaki teyze kızısı Derya kızıma keçeli boya kalemleri ve saç olarak çıkan oyun hamuru ve makas getirmiş. Kızım bol bol keçeli kalemlerle resim yapıyor ve ananesinin evindeki odasına asıyorlarmış.Annemin gülerek anlattığı resim ise kızımın turşu resmisi:)) E bu kadar turşu seven birinin sevdiği bişeyi resimlemesi gayet normal. Deryanın getirdiği oyun hamurunu oyuncağın içine itince oyuncağın saçları çıkıyor ve sonra kuzusu makasla kesip kuaför oluyormuş.
Dün akşamki konuşmamızdan sonra ise Mükremini istedim ve onunla konuştum kızımla knuştuktan sonra. Eylül mükremine telefonu al annem sene konuşurken mükmenin abi anneme selam söle dedi:)))Sanki az önce benimle konuşmadı.
Erzurum'daki eğitimlerim Sağlık Bakanlığı MHRS için verdiğim eğitimler yani THY eğitimlerine göre daha kısa, evime hastaya salı dönmüş olacağım bir sorun olmazsa. Bir sorun olmazsa diyorum çünkü İstanbul içinde randevuların MHRS üzerinden verilmesi için çalışmalar bitmek üzere , kısa bi süre içinde İstanbul çağrıları da bize akacak ve çok yoğun olacak burada çağrı alan asistanlarımız. İstanbul çağrıları biz gitmeden gelirse , yoğunluktan burada bi süre daha kalırız kaygısı yaşamıyor değilim. Erzurum'u ve operasyonu seviyorum ama kızımı özlediiiimmm....

0 yorum: