CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

4 Kasım 2007 Pazar

hakem babamız


haftasonları hep babamızın hakem eğitimine gittiğinden bahsediyoruz,artık hakem eğitimleri bitti çünkü lig başladı.bugün Orta Doğu Teknik Üniversitesi-Başkent Üniversitesi maçında görevli babamız ve sabah hazırlanıp çıktı.kızım babasını o halde görünce güldü:)ama beraber resim çekmedim bu defa.ilk resim bu sabaha diğerleri ise geçen seneki selçuk ve daü maçından.

yan gülüşlüm


resimdeki mükomuz canımız ve 2 sene önce bugün hayatın acımasızlığının yüzümüze vurulduğu en acı günlerden biri. keşke gülüşünü aldığında yanımızda olsaydı kuzum...

teyzesinin güzeli


bugünde evdeydik. babası evde olduğu için babası baktı kızıma öğleden sonraya kadar sonra uyuyakaldı:) bizde eylüşle oynadık bi sürü baba uyurken. sonra baba kalktı kızım uyudu.babası haydar amcasının yanına gidince ise filiz teyzesi geldi çok özlemiş kızımı " ya abla ya nasıl burnumda tütüyo,beş dk diye geliyorum saatlerce kalıyorum "diyo:) oynaştılar kızımla,ayrı gülüyo filiz teyzesine özellikle büyüde sosyete pazarına gidip kıyafet alalım değişiklikler yapalım dediinde ayrı bakıyo. kızımla ilgilenirken ateşinin çıktığını farkettim ve ölçtüm 38,5 idi hemen tek kata indirdim üzerindekileri ve bi süre sonra atesi 38 oldu sonra poposunu yıkadım 37,7 ye düştü ve az önce ölçtüğümde 37,1 idi. ben dişe yoruyorum çünkü artık eylüşün diş kaşıma olayı aştı . ellerini,benim ellerimi,dudaklarını ,dilini kullanıyo kaşımak için ama dişlikle aramız yok hele havuç verdiğimde hiç hiç tutmuyo.