CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

3 Şubat 2008 Pazar

pazar keyfi


bahar ve filiz teyzemiz,haydar ve ananeyle yapılan güzel bir kahvaltıdan sonra tülaylara gitmeye karar verdik ve filiz teyzemizle yola koyulduk, kızımın metroya ilk binişini fotoğrafladım ama fotoğraf makinasını evde unuttuğumdan bunu cep telimle yaptım,ondada bi sorun var garip çıkıyo resimler, tülaydan geldikten sonra ise kızım ananesigilde ebuşla oynadı bol bol ve oyuncak paylaşamadı iki kuzen:)

mükomuz geldi


dün akşam işten geldikten sonra annem ve bahar bizdeydi ve mutfakta baharla mükoyu özledik ne yapsakki diye konuşurken kapı çaldı ve haydar halamları ve mükoyu getirdi. baharla ne diyeceğimizi şaşırdık ve çok sevindik. kızım mükoyla ve reyhanla oynadı bol bol ama tabi haydar gittikten sonra. haydar gidene kadar haydarın kucağındaydı çünkü sadece.bu arada haydarla olan resimdeki eylüşün kıyafeti ile reyhanlarla olan resimdeki kıyafet farklı çünkü kızım ha bire üzerini batırıyor yemek yerken e pasaklı pasaklıda misafirin yanına çıkılmaz dimi. hemde misafirlerimizin arasında genç ve yakışıklı müko varken hemen değiştirdik üzerimizi:))

inci dişlerimiz:)


bu şapkayı daha öncede fotoğraflamıştım ama havalar ankarada o kadar soğukki bu şapka tam işimizi görüyor bu aralar, kızımın kulaklarını ve başını tam kapatıyor boynunuda sıcak tutuyor diye bunu kullanıyoruz. cuma günü eğitimden eksik evraklarımızı tamamlayalım diye grup olarak izinliydik öğlene kadar bende bunu fırsat bilip kızımı dr umuz sami beye götürdüm kontrole,kızım 20 gün boyunca 500 gr almış yaklaşık ama boyunda bi değişiklik yok, bi sorunumuz yok şükür ve bu ayki idrar kültürümüzde temiz çıkarsa koruyucu doz antibiyotiğimizide bırakacağız. bu resmi koymamın bir diğer nedenide kızımın inci iki dişinin görünmesi:))