CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

27 Ocak 2008 Pazar

hapşırıklı domdom


kızıma dün gece yoğurt yedirirken hapşurduğundaki hali:)) gün boyunca biraz sık hapşurdu inşallah hasta olmaz

teyzelerle gezme
karamandan gelen bahar teyzesi ve burada olmasına rağmen işlerinden dolayı çok sık görüşemediğimiz filiz teyzesi ile dün geceyi geçiren kızım sabahta onları uyandırdı koyunlarına girerek:) ve sonra güzel bir kahvaltı yaptık filiz teyzemizin elinden çıkan çoğu şeyle. bi gün önce başağrısından dolayı çok iyi uyuyamayan bana acıyan kardeşlerim kızımıda alarak halamlara gelen kuzenimiz fatmayı görmeye gittiler.bende evde yatıp dinlendim,evi toladım ve sonra iki gün öncesinden karalaştırdığımız üzere annemlerde balık yapmaya indim. ali balığı alıp geldi ve baharın elinden çıkan nefis bir salata eşliğinde balık keyfi yapıp evimize geldik. kızım halamlarda kalabalığın etkisiyle çok uyumadığından bugün 19:30 gibi uyudu ve sanırım bununla sabahı edecek yani inşallah gecenin bi yarısı beni ayağa dikmez hiç halim yok çünkü.ha bu arada kızım palamutu çok sevmedi ve annemin dünden yaptığı karnıbaharı yedi afiyetle:)

efe demirbilek


ne zamandır minik efenin resmini koyacağım ama bugüne kısmetmiş. interaktiften arkadaşım fulsenin oğlu efenin fotoğrafını tuğçe geçen pazar gittiklerinde çekmiş ve ısrarla istedim siteye koymak için,ben gidemedim çünkü ebuşu görmeye hastaneye gitmiştim ama elimden geldiğince kısa sürede gidip göreceğim. tuğçenin yazdığını aynen yazıyorum yorumsuz:))

ya cok iyi çıkmamış ama ufaklık iste ancak bu kadar duruyo ama eminim ki büyüdüğünde cok yakışıklı olucak ve cok canlar yakıcak:))