CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

19 Mayıs 2008 Pazartesi

doğumgünüz

ve sonunda nasıl yapacağız hadi şöylemi yok böylemi diye planladığımız ilk doğumgünümüzü yaptık. ahlatlıbel telekom evinde toplantı olabilir ihtimali nedeniyle evde yapmayı bile düşündüğümüz ama neyseki toplantının iptal edilmesi ile ahlatlıbel telekom evinde brunchda yaptığımız doğumgünümüz çok güzeldi bana göre. yer sıkıntımızdan istediğimiz herkesi çağıramasak bile 20 kişi civarında bir kutlama gerçekleştirdik.katılan herkese çoook teşekkür ediyoruz.

ebuş arabada gelirken uyudu ve sonra hemen mama sandalyesine yerleştirdik işte orda ağzı açık uyurken,halasının güzel danası :))


hale teyzesi pastamızı illa ben yaptıracağım diyordu taa ne zmandır pastayı yaptırdığı yetmezmiş gibi sabahın köründe kalkıp bide kipaya gidip 1 yaş mumu aramış deli arkadaşım ha bu arada bide belki evde yapma ihtimalimiz vardı mekandaki toplantı nedeniyle bu endenle bide oturmuş bana pasta çörek tatlı yapmış kuzucum:))


kızım kahvaltı sonrası mama sandalyesinde şirinlikler peşinde, aslında şirinlik yapmasınada gerek yoktu çünkü herkes onun için gelmişti ve onunla ilgileniyorlardı zaten:))


istanbuldan doğumgünü için gelen küçük halamız esra ve henüz 4,5 aylık oğluşumuz yağız efe, ama kızım burda efenin elini ısırmış çocuğum nasıl ağladı hemde izi bile çıkmıştı.


hazine abla ve eylüş, bayram abim şehirdışında olduğundan gelemedi ama sultan ve hazine abla yanımızda idi en azından. ama sultan ha bire palyaço,balon ve dışardaki park derdinde olduğu için(diğer çocuklar gibi,hepsi hepberaber hep biyerlerde idiler) resimde yok

yeter annem,dilek,babamız(hasta olduğu için çok fazla masumane tavırlarıyla gün boyunca naz yaptık)ve istanbuldan gelen büyük halamız rabia.


kızımın tek halası sınavı nedeniyle katılamadı ama amasyadan gelen babannemiz ile gelen ve gün boyunca garsonlarla masa toplayıp servis arabasını kullanan halamızın büyük oğlu buğra yiğittüm şiriniğiyle hem ahlatlıbelde hemde evde çocuklarla ilgilenen dilekimiz


açık büfeye dayanamayıp çok kaçıran ve hatta eylüşü unutan ananemiz ve eylüş:) annem kesin kızıcak bana ama şaka bi yana normalde az yiyen annem yemek ve sonra tatlı sonra mantı sonra meyva olayına girdi ama benim tansyon sorunundan dolayı korkularımdan bakışlarıma maruz kaldı ve frenledi kendini. bi ara kızım ananesini görünce ona atladı ve anane cici yaptı ve öptü defalarca sonrada uzun süre onla kaldı. ananemzile eylüş hem dışarı çıkıp yürüyüş yaptılar hemde parkta oynayan kızlara bakıp geldiler.


ebuş ve nazife yengemiz. dayımızın son anda çıkan işi sebebiyle katılamaması endeniyle ikisi gelebildi ama olsun.


ve sonra kızımın pili bitti ve uyudu teyzesinin kucağında bi süre sonrada rahat bi yere yatırıp uyuttuk ve sonra uyanınca pasta olayına girdik e tabi o arada biz çok yedik çoook:))

1 yorum:

Perihan dedi ki...

Eylüş'ün doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Daha nice, sağlıklı, mutlu, güzel yıllar dilerim. Kaderi, bahtı kendi gibi güzel olsun.

Sevgilerimle.