CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

12 Eylül 2008 Cuma

resimli neler yaptık:)

pazartesi iftara erkek kardeşimler ve baharda geldi ve maaile bir iftar yaptık iki kız eşliğinde biraz yorucu oldu iftar ama :) ikisi iki yandan bi yerlere gidiyor,bişeyler istiyor-özellikle birbirlerinin istediklerini , ebuş anneme giderse eylüş ona gitmeye çalışıyor, eylüş babasını bile kıskanıyor ebuşun ve ebuşda az değil tabiki. deryamın hem ebuşa hemde eylüşe aynısından aldığı ayımız ne zamandır filiz teyzemizin odasında idi ve sonunda evimize getirdik kızım çok seviyor bu ayısını, o gün kızım bahar teyzesini çok özlediğinden onunla sevişti bol bol ve bi ara marketten alınacaklarımızı almaya indiğimizde eti puf istedi bende aldım ve yedi.

ve işte babalar ve kızlarısalı günü bahar ve tuğçe bize kahve içmeye geldiler ama evde kahve kalmadığından içemedik sadece muhabbet ettik ve zeynebin kitap defterlerini kapladık,eylüşten kurtarabildiğimiz naylon kaplarla. çünkü kızım kapları kapıp kapıp kafasına örtüp bizi korkuttu:))


ve perşembe anne işyerinin verdiği iftara gitti iş arkadaşlarıyle ve çook güzel bir iftar geçirdi kızından ayrı kalsada. merit altınel otelde verilen yemekte süper bir masamız vardı çok özeldik o gece hepimiz:) bütün masa arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum.özellikle çay servisi süperdi bunun için murata fazladan bi teşekkür :)))ve perşembe iftar dönüşü kızım,annem ve ali beni haydarın dükkanda beklediklerini söylediler bi gittimki kızım ve müko kuduruyorlar, beraber dansetmeler,dükkandaki eşyaları alıp geri yerine koymalar,çekirdek kavurma makinasını etrafında dönmeler, baktım olacak gibi değil ellerine eti cin verdim ama eylüş bu tarz yiyecekleri çok sevmediğinden elinde durdurup sonra bana yedirdi evimize gelirken. mükoyla yerlerde süründüklerinden hemen banyo ve sonra yatak yaptık.

0 yorum: