CLICK HERE FOR BLOGGER TEMPLATES AND MYSPACE LAYOUTS »

1 Nisan 2009 Çarşamba

anne hasta

Ben işte iken bahar teyzemiz bakacaktı lelüşe ama onunda taşınma işi çıktı. Pazartesi hazine annesi ve sultanla geçirdi kızım gününü, başlarda biraz ağlayıp "baba baba" demiş çünkü onu babası bırakmıştı:) Bu arada aslında sadece cumartesi pazar çalışan babamızda bu haftasonundan başlayarak günde iki saatliğine bakanımızın basın işlerinide takip etmeye başladı ve aslında ekstradan çıkan bu durum bizi zorladı ve çalışan bir annenin herzman bakan biri olmadığında neler yaşadığını yaşattı bana-bize.Devamlı " anne sudan anne sudan" diye sayıklayan, telefonda aratıp konuşan kızım, pazartesi biraz mızmızlanıp hiçbişey yemeden uyumuş ( neredeyse izin alıp gidip alacaktım ki zaten o günde işte zor bela kaldım haslıktan) uyandığında sultanın peşinde gülücükler atarak dolaşmış yemek yemiş parka gitmişler, akşam onu alıp eve geldiğimde yatakta ateşler içinde uyuyakaldım ve gece kızım saat 12:30 gibi uyanarak benimle sohbet etmeye çalıştı,yaklaşık 2 satlik bir sohbet etme çabası gösterdi uykulu uykulu ama ben ateş, ter, ağrı nedeniyle onunla ilgilenemedim ve tabiki salı günü işe gidemedim, kızımla tam ilgilenemesemde onu birine bırakmak zrunda kalmadım ve doktorumun verdiği ilaçları aldım ama ateşim 37.2 düşebildi. bgün sabah işe gittiğimde tekrar işyeri hekimimize göründüm ve 10 tae iğne ve birde kulağımdaki iltihaptan dolayı antibiyotik damla verdi. bugün sabah babası kızımı selma annesine bıraktı,orada kahvaltı yapmış kızım ama selma annesi üzerini değiştirmek isteyince tulumunu çıkarmayıp "annii annii" demiş ve uyumuş selma annesinin kucapında, ben gittiğimde ikiside uyuyorlardı:) kızımı alıp eve geldim ve o uyurken bende uyudum biraz,
not: uzun zamandır yazmamam nedeni ile beni merak eden sevgili perihan dün beni aradı, bir kez daha teşekkür ederim arkadaşım.

1 yorum:

öykü özdemir dedi ki...

Gerçekten çok merak etmiştim, ama sesini duyunca çok rahatladım, hastalığına üzüldüm canım tekrar geçmiş olsun.. İkinizide çok öpüyorum..